Kosmetyki Farmasi

Marka kosmetyków Farmasi jest w ostatnim czasie coraz bardziej popularna w Polsce, a to wszystko z uwagi na wysokiej jakości ekologiczne kosmetyki, jakie produkuje.

Firma dysponuje największą zintegrowaną fabryką restrykcyjną, która przestrzega zasad ochrony środowiska i wykorzystuje naturalne składniki w swoich kosmetykach. W latach 50. XX wieku wszystko się zaczęło. Wtedy doktor Cevdet Tuna rozpoczął prace nad opracowywaniem receptury całkowicie nowych leków, w tym maści i środków przeciwbólowych. Wówczas wprowadził on na rynek ponad 100 licencjonowanych receptur farmaceutycznych. Lata 90. firma postanowiła poszerzyć swoją ofertę m.in. o dermokosmetyki. Na początku firma Farmasi przez długi czas dystrybuowała produkty za pośrednictwem sieci aptek, a także w ramach detalicznych sieci dystrybucji. Aktualnie funkcjonuje również na rynku marketingu sieciowego.

Firma działa w bardzo wielu krajach na całym świecie, między innymi w Polsce, Bośni, Czechach, Węgrach, na Słowacji, Chorwacji, Ukrainie, Białorusi i w wielu innych. Ogromne sukcesy odnosi w USA i planuje swoją działalność rozszerzyć w wielu innych krajach m.in. w Rosji, Meksyku, Brazylii i Tajlandii. Asortyment produktów kosmetycznych marki Farmasi jest niezwykle szeroki i cały czas się powiększa. Szczególnie wyróżnia się seria kosmetyków dr Tuna do pielęgnacji ciała i twarzy, a także linia dr Wipes składająca się z domowych środków czystości w ekologicznej wersji. Warto wspomnieć również o Farmasi makeup. Jest to nowoczesna linia kosmetyków do make-upu, na którą składają się także perfumy i wody toaletowe. Marka produkuje także suplementy diety NutriPlus. Wszystkie kosmetyki i produkty Farmasi nie zawierają szkodliwych substancji, między innymi parabenów, triclosanu oraz metali ciężkich. Ponadto: wszystkie zostały przetestowane dermatologicznie, zostały opracowane w specjalnych laboratoriach FARMASI, są wolne od GMO, nie zawierają składników pochodzących z chronionych lub zagrożonych wyginięciem gatunków roślin, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, nie są testowane na zwierzętach.