Runy biżuteria, piękna – dla kobiety i mężczyzny

Runy to alfabet, którym posługiwały się ludy germańskie. Zalicza się do nich również mieszkańców Skandynawii. Nordyckie słowo „run” oznacza „tajemnicę” i trzeba przyznać, że nazwa okazała się bardzo trafna.

Runy fascynują ludzi na całym świecie, a osoby zaczynające głębiej interesować się tym tematem rzeczywiście mają wrażenie, że wchodzą na bardzo tajemniczy obszar. Według wierzeń nordyckich runy zostały podarowane ludziom przez najwyższego z bogów- Odyna. Ich nauczaniem miał natomiast zajmować się Heimdal- bóg pilnujący Tęczowego Mostu. Dla przedstawicieli młodego pokolenia nie są to postaci anonimowe. W ciągu ostatnich 10 lat wyprodukowano w Hollywood kilka wysokobudżetowych filmów, których fabuła nawiązuje do mitologii nordyckiej. Są one chętnie oglądane również w Polsce. Także biżuteria nawiązująca do run znakomicie się sprzedaje. Coraz więcej salonów jubilerskich w Polsce decyduje się na włączenie do swojej oferty takich ozdób. Wciąż towarzyszą im kontrowersje, wielu ludziom runy źle się kojarzą. Uprzedzenia mają jednak te osoby, które nie znają historii tych znaków.

Gdyby zapoznały się one bliżej z tym tematem, zapewne zmieniłyby zdanie. Przyjrzyjmy się bliżej kilku runom chętnie umieszczanym na biżuterii. Ta, która nosi nazwę Fehu ma zapewniać bogactwo osobie, która się na nią powołuje. Jeżeli więc marzysz o znaczącej poprawie swojej sytuacji materialnej, możesz zdecydować się na zakup biżuterii ozdobionej właśnie tym znakiem. Osoby poszukujące miłości powinny zainteresować się runą o nazwie Gebo. Czy nosząc biżuterię z takim symbolem faktycznie mają większe szanse na znalezienie miłości?

Nikt nie prowadził jak do tej pory badań na ten temat, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby spróbować. Jeżeli chcesz, aby w Twoim życiu pojawiło się więcej spokoju, powinieneś zainteresować się znakiem runicznym noszącym nazwę Isaz. Opisane zostały tutaj tylko niektóre z istniejących symboli runicznych. Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem większej ilości informacji na ten temat, poszukaj ich w internecie. Na wielu portalach poświęconych historii znajdują się obszerne artykuły szczegółowo opisujące wszystkie istniejące znaki runiczne. Duży wybór biżuterii ozdobionej runami znajdziesz w ofercie sklepu Artegrove. Odwiedź stronę artegrove.com i zapoznaj się z ofertą.