Czy wiecie że pierwsze rajstopy były wykonywane z jedwabiu.

Kiedy opracowano metody wytwarzania włókien syntetycznych zaczęły być one wytwarzane z innych materiałów. Jedwab jest drogi i trudno dostępny, nie mógł więc nadal pozostawać tym materiałem, z którego najczęściej wykonuje się rajstopy.

Obecnie często spotyka się elementy garderoby wykonane z elastanu. Jest to włókno poliuretanowe, którego produkcja rozpoczęła się w latach 50. ubiegłego wieku. Charakteryzuje się ono rozprężnością. Oznacza to, że nawet kiedy się je rozciągnie, wraca ono do swojej pierwotnej postaci. Nie dziwi więc fakt, że producenci rajstop chętnie wykorzystują ten materiał. Możliwy jest również zakup rajstop wykonanych z wełny. Ten materiał zapewnia ciepło. Zakup wykonanych z niego rajstop przed rozpoczęciem się zimy to dobry pomysł. Kolejny materiał, który wykorzystują producenci tego elementu garderoby to mikrofibra. Charakteryzuje się ona dużą miękkością i lekkością. Warto również wspomnieć o akrylu. Podobnie jak wełna zapewnia ciepło. Kupując rajstopy na zimę możesz więc wybrać pomiędzy tymi, które wykonano z wełny, a akrylowymi. Jeśli chcesz kupić takie, które pasują do eleganckiej wieczorowej kreacji, wybierz błyszczące rajstopy. Pamiętaj jednak o tym, że niezbyt pasują one do innego typu ubrania niż to, które zakłada się przed wyjściem na uroczyste przyjęcie.

Hurtownia rajstop : https://hurtowniarajstop.pl/
Hurtownia Rajstop i Bielizny TIM S.C. posiada w swojej bogatej ofercie wiele różnych modeli rajstop. Można znaleźć tutaj takie, które spodobają się nastolatkom jak i te, które z pewnością chętnie założą kobiety w nieco bardziej dojrzałym wieku. Niektóre z modeli znajdujących się w ofercie hurtowni wykonane są z mikrofibry, inne z elastanu. Mogą nie posiadać dodatkowych zdobień lub wręcz przeciwnie- dostępne są również modele ozdobione różnymi ciekawymi wzorami. Możesz tutaj również znaleźć rajstopy stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży.

Rajstopy hurt online
Hurtownia Rajstop i Bielizny TIM S.C. oferuje możliwość sprzedaży hurtowej online. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla Klientów. Nie jest konieczne wychodzenie z domu, aby można było dokonać zamówienia. W przypadku pytań lub wątpliwości Klient może zadzwonić lub przesłać mailem swoje zapytanie. W ten sposób uzyska dodatkowe informacje potrzebne do podjęcia decyzji o zakupie.