Najlepsze epapierosy i liquidy na rynku.

Pełna nazwa tego produktu to liquid for electronic cigarette. W mowie potocznej nazywany jest on po prostu liquidem. To płyn stosowany w elektronicznych papierosach.

Ciecz umieszczana jest w specjalnie do tego celu przygotowanym zbiorniku, który znajduje się wewnątrz urządzenia. Kiedy zostanie on podgrzany, płyn zmienia się w parę i w takiej właśnie postaci wydostaje się na zewnątrz. Liquid może zawierać nikotynę lub też nie mieć jej w swoim składzie. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań użytkownika e-papierosa. Jeżeli korzystał on kiedyś z tradycyjnych wyrobów tytoniowych, zapewne wybierze liquid o wysokim stężeniu nikotyny. Wśród użytkowników elektronicznych papierosów, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym urządzeniem mogą znajdować się osoby, które w swoim życiu wypaliły niewiele zwykłych papierosów. Mogą nie być one zainteresowane zakupem liquidu, który będzie zawierał wysokie stężenie nikotyny. W jego składzie znajdziemy również aromat. Mogą to być różne smaki, od tych kojarzonych z Polską (jabłko, wiśnia) po egzotyczne owoce. Wybór zależy tylko i wyłącznie od gustu osoby, która zdecydowała się na kupno liquidu. Warto przetestować kilka różnych rozwiązań, aby w końcu znaleźć taki smak, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Warto podkreślić, że emitowana przez elektroniczny papieros para nie ma przykrego zapachu, jakim charakteryzował się dym będący efektem palenia tradycyjnych papierosów. Osoby przebywające w pobliżu kogoś, kto korzysta z takiego urządzenia nie muszą się obawiać nieprzyjemnych doznań – zobacz polecane liquidy.

Liquid sprzedawany jest najczęściej w postaci małego pojemnika. Użytkownik e-papierosa samodzielnie uzupełnia płyn. Jest to czynność, której wykonanie na pewno nie sprawi nikomu trudności. Producenci zalecają przechowywanie liquidu w chłodnym miejscu z ograniczonym dostępem światła. Należy pamiętać o tym, że zbyt duża ilość światła i tlenu pozbawia nikotynę jej właściwości.

Sklep Cloudshop oferuje liquidy w promocyjnych cenach – liquidy smaki. Cloudshop jest tym miejscem w sieci internetowej, które jest chętnie odwiedzane przez użytkowników elektronicznych papierosów. Warto jest odwiedzić witrynę tego sklepu właśnie teraz, ponieważ wiele produktów jest dostępnych w promocyjnych cenach. Wśród nich znajdują się również liquidy. Masz pytania? Zadzwoń na numer telefonu widoczny na witrynie lub skorzystaj z form